Kariera

Kariera

Szukamy osób otwartych na nowe wyzwania  i rozwój osobisty.  Wierzymy, że atmosfera pracy oraz odpowiednia motywacja ma bezpośrednie przełożenie na efektywność i wyniki naszej firmy. Dokładamy wszelkiej staranności, aby zapewnić Naszym Pracownikom przyjazne warunki pracy.

Oferty pracy

Oferta pracy na stanowisku 1

Oferta pracy na stanowisku 2

DOŁĄCZ DO NAS!

Sprawdź aktualne oferty i dołącz do grona naszych pracowników. Poniżej znajdziesz informację jak w trzech prostych krokach aplikować o pracę w naszej firmie, to proste!

1. Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy zamieszczonymi na stronie.
2. Prześlij swoje CV* oraz list motywacyjny zawierający informacje, które Twoim zdaniem są istotne na adres: a.zmuda@pianki-pur.com.pl
3. Czekaj na kontakt telefoniczny. Nasz dział rekrutacji przeanalizuje wszystkie nadesłane dokumenty i zaprosi na rozmowę wybranych kandydatów w siedzibie naszej firmy.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami pod numerem (52) 374 75 53  

*Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182).”